عضویت در سازمان

علاقه مندان و دوستداران طبیعت و حیوانات می‌توانند با توجه به توانایی های خود به عضویت سازمان درامده و در قالب یکی از مدل‌های زیر در فعالیت‌های مرکز مشارکت داشته باشند.

چشم انداز

هر ایرانی یک حامی محیط زیست و حیوانات کشور ایرانی که در آن انسانها و حیوانات در اکوسیستمی پایدار همزیستی می کنند. ایرانی که حقوق حیوانات رعایت شود.

ماموریت

حفظ و احیای گونه های جانوری کشور تلاش برای پایان رنج حیوانات بلاصاحب و حیوانات خانگی بدسرپرست

ارزش ها

عملکردی شفاف و صادقانه در راستای حفظ رفاه و حقوق حیوانات

فرم عضویت

نظر اعضا

sadaffarhang

صدف فرهنگ هستم. کارشناس و فعال محیط زیست، شناخت و حفاظت از گونه های جانوری زمینه مورد علاقه من هست، خوشحالم از همکاری و فعالیت در این مرکز که اولویت، تیمار حیات وحش با عشق و بر اساس اصول علمی محیط زیست هست.

armin

آرمین هستم و از موقعی که در سازمان عضو شدم علاوه بر اینکه اطلاعاتم در مورد حیوانات بیشتر شده،ارتباط عمیق تری با طبیعت پیدا کردم و بخودم افتخار میکنم که میتونم سهم کوچکی در بهتر شدن حیات وحش کشورم داشته باشم .

shahab

شهاب هستم و یک آتشنشان
آشنایی من با سازمان از یک ماموریت نجات شروع شد که در اون ماموریت افتخار صحبت و آشنایی با رییس مرکز رو داشتم و تونستم با راهنمایی و تجربه این مرکز گونه مهاجر آسیب دیده در پشت بام یک واحد مسکونی را نجات داده و این نقطه قوت شروع همکاری من بود

sara

سارا هستم و اگه بگم یکی از مهمترین دلایلی که میرم مرکز وجود متین ، دروغ نگفتم. موجودی که همیشه در بدو ورودت به مرکز به استقبالت میاد و زوزه خوشامدگویی برات میکشه. عشق از همونجا شروع میشه

sepideh

سپیده حسینی هستم. من عاشق چشم ها هستم  معتقدم چشم ها دروغ نمیگن...
اینجا کلی چشم هست که پر از حس خوبه و به من انگیزه میده که تو این شلوغی زندگی آدم مفیدی باشم.

soroush

سروش هستم و از اون موقعی که با مرکز در ارتباط هستم دانش زیادی در حوزه حیوانات و حمایت از حیوانات کسب کردم.