درباره ما

سازمان مردمی حفاظت از حیوانات و محیط زیست کشور متشکل از گروههای مردمی دوستدار محیط زیست و حیوانات است که پس از سیر مراحل ثبت قانونی موفق به اخذ مجوزهای لازم از ارگانهای مربوطه شامل وزارت کشور ، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان دامپزشکی در خصوص راه اندازی اولین و تنها مرکز مجاز حفاظت ، امداد و نجات حیوانات آسیب دیده کشور گردیده.
فعالیت تخصصی این سازمان حفظ و احیای گونه های جانوری وحشی کشور و همچنین تلاش در جهت کاهش رنج حیوانات رها شده در محیط زیست شهری تحت عنوان حیوانات بلاصاحب و اهلی میباشد.
عمده فعالیت این سازمان در مرکزی واقع در استان البرز منطقه کردان به عنوان تنها مرکز مجاز قرنطینه و تیمار حیات وحش کشور است.
این مرکز از سه بخش مجزای امدات و نجات حیات وحش ، امداد و نجات حیوانات اهلی و امداد و نجات چهارپایان در فضایی به وسعت ۸ هکتار متشکل از بخشهای اصلی قرنطینه ، کلینیک اورژانس حیوانات ، آزمایشگاه و داروخانه ، سالن های بستری و تیمار حیوانات ، جایگاه های بازپروری و پیش رهاسازی گونه های وحشی ، جایگاه های نگهداری موقت حیوانات اهلی امداد شده میباشد.
شایان ذکر کلیه فعالیت های سازمان کاملا داوطلبانه با بهره گیری از نیروهای مردمی داوطلب ، علاقمند و متخصص در این زمینه میباشد که به صورت کاملا مستقل و مردمی بدون هیچگونه حمایت مالی از جانب ارگانهای دولتی اداره میشود.

تیم مدیریت سازمان